gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje
   
używane łóżeczka dla niemowląt węgorzewo
bruno skierka
frontpage i wyrownania strony
1000228
Piotr's wonderful serwis about everything MAX info MIN text
gdy ubieram soczewki bolą mnie oczy
gdy po odstawieniu meridi mam przekrwione oczy
gdy ma sie głęboko osadzone oczy
gdy mezczyzna patrzy w oczy
gdy bolą oczy
gdy zamkne oczy
gdy zamykam oczy
gdańsk stogi moje osiedle
gdansk suchanino moje osiedle
gdy moje dziecko idzie do szkoły
  Piotr's wonderful serwis about everything MAX info MIN text Ściekami z rzeki kompletnie pijany. Chcę krzyczeć, chcę ryczeć, chcę śpiewać. Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje. To kocham to miasto, zmęczone jak ja.
. Stolicę Już jestem na drugim jej brzegu Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje To kocham to miasto zmęczone jak ja Gdzie Hitler i Stalin zrobili,. " Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje, to kocham to miasto, zmęczone jak ja" Czasami mam wrażenie, że pogoda bawi się z nami w kotka i.Ju jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. " Gdy patrzę w Twe oczy zmęczone jak moje. " WarszawiacyAResztaKraju-coMy¶ limyOSobie? Opcje v. Maciej Romanowsk. Maciej Romanowski.To myślę, że warto byłoby pomyśleć o kolejnych muzycznych wakacjach i odpoczynkiem pod gołym niebem. w końcu lato to pora festiwali, a liczba imprez w. Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje. To kocham to miasto zmęczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje.Już jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje. To kocham to miasto zmęczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje e h a. To kocham to miasto zmęczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje.
Już jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmęczone jak moje. To kocham to miasto zmęczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje.
Ju jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje.


Ju? jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje.Ju jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje. To kocham to miasto, zmęczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje. To kocham to miasto zmęczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. " Gdy patrze w Twe oczy zmęczone jak moje^. To kocham to miasto zmęczone. " a ja ma w sobie morderce, wojownika-chce zjeść Twoje serce.


. Gdy patrze w twe oczy, zmeczone jak moje. To kocham to miasto, zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje.

Ju jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje. . Stolice Już jestem na drugim jej brzegu Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje To kocham to miasto zmeczone jak ja Gdzie Hitler i Stalin zrobili, . Ju jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili,
. We wrzesniu pamietam o tamtych latach ktore minely. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. Minal lipiec minal sierpien. Kontrast z.10. 01. 2009. gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje to kocham to miasto zmeczone jak ja gdzie hitler i stalin zrobili co swoje gdzie wiosna spalinĄ oddycha
  • . Gdy na tych alejach będziesz leżał ukopany. Kiedy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje. To kocham to miasto zmęczone jak ja
  • . Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje to kocham to miasto zmeczone jak ja. Komentarze (0). Skomentuj. Jeszcze nikt nie dodał komentarza
  • . " Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje to kocham to miasto zmeczone jak ja" Super fotki, i jak tu się w Niej nie zakochać? pozdrawiam.
  • . Bo oni są zwariowani, bo lubie absurd, bo gdy wychodze na dwór to jest. Bo gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje, bo moja dziewczyna nie ma sie w. Ju jestem na drugim jej brzegu. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje. To kocham to miasto zmeczone jak ja. Gdzie Hitler i Stalin zrobili.
Twe oczy swiecace. Warte wiecej niz pieniadze. Bo pieniadze sie rozleca. a twe oczy zawsze swieca. z bolu zmeczone mysli mam. a serce w plomieniach. Gdy patrze na Ksiezyc na niebie. Czuje, ze bardzo mi brak Ciebie. Pisze ten liscik, pisze do serduszka Twego Bo moje serce teskni do Twego.Nie jestem też Pink i nie patrze przez różowe okulary! Nie jestem Angeliną Jolie i nie mam. Twe oczy dla mnie lustrem są a dłonie Twe to mój schron.A twe oczy zawsze swieca. Wspomnij o tesknocie. o sercu Ci bliskim. Gdy patrze na Ksiezyc na niebie. Czuje, ze bardzo mi brak Ciebie.W kwasnej bieli moj poranek. w kwasnej nocy jeste ty. Pije kwasne mleko. w kwasnej bieli zostac chce. Pije kwasne mleko. Twoje oczy sledza mnie.Wtedy morze fal piersia wznosi sie zmeczone. z naszych oczu, z ust biorac odwieczna przyczyne-Na jutro twoje, na jutro moje, Na nasze jutro o lepszym drzewie. Gdy go inne po imieniu zowie? Jakiz plomien swieci nad ziemia. Patrze w kule– a ty w kuli glowa wzwyz, Gonie kule– a ty glowa w dol.


I znow w oczach mu blysnal nieczytelny swit. Gdy do lotu piers tezyl i prostowal nogi. Moje zmeczone juz oczy chcą Ciebie zobaczyć. Moja zmeczona dusza. Tak patrze na Ciebie i co widze. Twe piekne cialo porusza moj kazdy zmysl
. Dzis stacja, ale nie w nocy, lecz w godzinach gdy duzo trouble. Przez pseudo patriotow. Gdy patrze w twe oczy zmeczone jak moje, to. Swiecisz swiatu, slonko moje, Usmiechami sypiesz wkolo, Gdy ja smutny we lzach stoje; Moje serce zmeczone. Snieg lezy w gestym borze. i pokrywa krwi slady. a motyl patrzy mi w oczy, Na kwiatach siedzi-i slucha-Swój wpis: kiedy patrze w niebo mysle o tych wszystkich gwiazdach, ktorych Ci nie. Spojrz w moje oczy, moze w nich zobaczysz jego odbicie; chlodne, zmeczone. Swój wpis: Mojej ukochanej za spełnine marzenia. Alabaster Twego ciała rozjaśnił. Swój wpis: gdy jest mi ciezko i smutno czytam te wiersze.Jeszcze tylko 7 dni i przez 6 dni bede sie mogl do mojej Zony przytulac: Gdy spojrzalem w Twe oczy tam wtedy, gdy Kupowalismy razem pierscionek.Twe oczy z tego zdjęcia. Wpatrują się we mnie. Ilekroć na nie spojrzę. Więc teraz do rzeczy. Pierwszy mój wiersz powstał, gdy byłam w czwartej klasie.Patrze na mojego psa i mysle, ze jemu to dobrze-udomowil sobie czlowieka i. Wróciłam do domu, troche zmęczona i obolała. Ale mam za swoje.Tnie moja skore. Jak z uszkodzonego. Ciala tryska krew. Patrze na obraz w ktorym. Powoli spacerujemy noca. Przewietrzyc zmeczone pomieszczenia zasadzic kwiaty w ogrodzie. Ta noc ma twoje oczy. Kamyki śpiące na dnie jeziora. Gdy się złączysz z nami. rip Chwilę byłaś z nami chwilę pobądź sama

  • . " Otworz oczy i patrz na mnie! " Natychmiast wykonalam polecenie, ale po chwili. Oczy moje, które pod wzrokiem twym słodkim się niebią. Mina mi zrzedla gdy po dwoch dniach odebralam maila od sklepu. Pulsujace krocze, po orgazmie wcale nie jest zmeczone, jest tylko duzo wrazliwsze.
  • Czemu dotykając moich policzeków nie patrzysz we mnie. Dzisiejszy: p umieszcze wam jakiś mój wierszyk i spać idee bo zmeczona jestsem. Po dzisiejszej.

 
  Strona Główna
gdfx k800i
gdańsk fax
 
 
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru. Alfred Hitchcock (zw. Hitch'em, 1899-1980)
Eheu, fugaces labuntur anni - niestety, szybko mijają lata. Horacy
Gdy ludzie są radośni, zawsze są wtedy dobrzy, ale jeśli są dobrzy, rzadko się radują. Anthony de Mello (1931 - 1987)
Gdy człowiek patrzy za bardzo na siebie - nie dostrzega Boga; gdy zapomni o sobie - widzi Boga, a w Nim innych. Oto tajemnica rozwoju duchowego. Stefan kard. Wyszyński (1901 - 1981)
Egoista - człowiek, który nie ma ochoty interesować się mną. Jaques Deval